Şirince Rehberi
Şirince hakkında herşey…


Şirince İlan

sirince

Şirince Festivali

sirince

Şirince Firmaları

sirince

Kategoriler

Son Yorumlar

Üye İşlemleri

21 Aralık Şirince Kıyamet

Aralık 3rd, 2012 ~ 1 Comment

21 Aralık Şirince Kıyamet

NASA’nın açıklaması da kar etmedi, İzmir’in Şirince ilçesi akına uğradı. Otellerde yer kalmayınca kamp yapılmaya başlandı.

Maya takvimine göre 21 Aralık’taki kıyamette yıkılmayacak olan Şirince, adeta para basıyor. Yatak kapasitesi yüzde 300 arttırılan köyde yer yok. Kent dışından yüzlerce karavan otel bölgeye kamp kurdu.

Dünya, Maya takvimine göre 21 Aralık 2012′de ‘Marduk gezegeni dünyaya çarpacak ve kıyamet kopacak.

Çok zenginim ve ölmek istemiyorumDÜNYADA SADECE 2 YER KALACAK

Dünyada kendilerini ”Mavi Enerji Grubu” olarak nitelendiren bir grup, 21 Aralık 2012’de sonlanan Maya takvimine dayanan inanışları çerçevesinde,kıyametten yeryüzünde sadece Şirince ile Fransa’nın güneyindeki Bugarach köyününetkilenmeyeceğini düşünüyor.

İşte bu olay sonrası yıkılmayacağı ön görülen İzmir’in Selçuk ilçesine bağlı Şirince Köyü, tarihinin en haretketli günlerini yaşıyor. Öyle ki, 165 yatak kapasitesi olan köyde bu rakam 500′ü aştı.

GECELİK FİYATLAR 900 DOLARA ÇIKTI

21 Aralık gecesi fiyatların 900 dolara çıktığı bu güzel köyümüzdeki esnaf da çok mutlu. Kıyamet iddiaları nedeniyle hatırı sayılır cirolar yaptığını belirten esnaflar, Maya takvimine teşekkür etti. Esnafın cirosunun yüzde 500 arttığı ifade edildi.

21 ARALIK GÜNÜ NUFÜS 15 BİNİ BULACAK

21 Aralık günü köy nüfusunun 15 bini aşması bekleniyor. Çünkü ilçe dışından yüzlerce caravan bölgeye doğru yola çıktı. Hepsi de yurt dışından gelecek turistlere kiralandı.

KARAVANLAR BİLE DÜNYA PARA

Mehmet Koçak adlı bir karavan sahibi, internet üzerinden Fransız bir çifte 3 gecelik kiraladığı karavanı için nakit olarak 4 bin dolar aldığını söyledi. Son birkaç gündür 200′e yakın karavanın Şirince Köyü’ne doğru yola çıktı.

Şaraplarıyla da bir hayli ünlü olan köyün de kıyamet iddiaları nedeniyle iyi bir tanıtım yaptığına dikkat çekildi. 21 Aralık’ta köye gelecekler arasında serveti 1 milyar dolardan fazla olan zenginlerin de olduğu iddia edildi.

21 Aralık nedeniyle Şirince Köyü’ne gelecek olan turistlerin açıklamaları şöyle:
*Maya takvimine göre 21 Aralık’ta kıyamet yaşanacak. Eşimle Şirince’ye rezervasyon yaptırdık. Hayatta kalmalıyız. (Jerard Fransa)

*100 milyon dolar servetim var ve ölmek istemiyorum. O nedenle yüzde 1′lik riski bile görmezden gelemem. 17 Aralık’tan itibaren bir hafta Şirince’de kalacağım. (Frankie İngiliz)

*Tarih bilimci olarak araştırmalar yaptım ve 21 Aralık’ta Şirince’de olmaya karar verdim. Maya takviminin bazı iddiaları doğru çıktı. Kıyamet tahmini de oğru çıkabilir. (Edward İngiltere)                       internethaber.com

Tags: Genel ~ Şirince

1 response so far

  • 1 şirince köyü ~ Ara 9, 2012 at 22:13

    şirince köyünde birgün kalsanız hayatınızda herşey değişir. bu günlerde değilde daha sonra ki günlerde yazın gitmenizi öneririm…

Leave a Comment

*
Resimdeki Kelimeyi Bos Alana yazin. Resimdeki Kelimeleri sesli dinlemek icin resime tiklayin.
Click to hear an audio file of the anti-spam word